Whatsapp: +90 533 209 02 46

150 Tl ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Müşteri Destek Sayfası

En büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Sipariş ve Kargo

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verildiğinde tarafınıza mesaj iletilecektir. Kargo bilgilerinizi girerek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Hesabım sayfası üzerinden üye formunu doldurarak sayfamıza üye olabilirsiniz.

Hesabım sayfası üzerinden tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Gönderim ve Fatura adreslerinizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siparişinizin hangi aşamada olduğunu “Hesabım” sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm verilen siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Hayır. Kredi kartı bilgileriniz sipariş aşamasında talep edilir. 3d Güvenlikli sanal pos yardımı ile kredi kartı bilgileriniz korunmaktadır. Siparişiniz alındıktan ve ödeme yapıldıktan sonra kredi kartı bilgileriniz sistemimiz tarafından kayıt edilmez.

Tüm ürünlerde %18 KDV uygulanmaktadır. Ödeme sayfasında ürün fiyatı ve KDV fiyatları açıkca belirtilmektedir. Tüm siparişler +KDV olarak faturalandırılıp tarafınıza iletilmektedir.

Çoğu üründe yurtdışı teslimatı yapmaya çalışıyoruz. Yurtdışı kargo ücretleri belli olan ürünler teslimat adreslerine anlaşmalı olan kargolarımız ile gönderilmektedir.

Evet. İletişim sayfamızdaki adres bilgilerimizden fiziksel mağazamıza ulaşabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

İade ve Değişim

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Ürün teslimatı için ambalajın açılmamış ve ürünün zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen yanlış ürünleri müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek değiştirebilirsiniz.

Gelen ürünleri kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz gerekmektedir. Hatalı veya hasarlı olduğunu düşündüğünüz ürünleri kargo çalışanına belirterek tutanak tutmanız gerekmektedir.

Tarafınıza ulaşan kargolarınızda ürün iade formunu doldurarak, forumda bulunan iade adresine gönderebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz soru, fikir ve görüşleriniz için size destek olmaktadırlar. Bizimle whatsapp, mail ya da telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yanlış kargo adresine giden ürünler teslim aşamasında sorun çıktığında kargo çalışanları tarafından aranmaktadır. Talebinize göre kargo şubesinden ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz bu konuda size gerekli desteği vereceklerdir. Siparişinizin durumuna göre müşteri temsilcilerimizden kesin bilgi alabilirsiniz.

Bizimle whatsapp üzerinden, telefon ya da mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150Tl üzeri alışverişlerinizde

Geri Ödeme

Yanlış ve hasarlı ürünlerde

Garanti Belgesi

Markalı ürün teslimatlarında

100% Güvenli Alışveriş

MasterCard / Visa / Havale

×