Flamanlı Ampül

Çağımızda pek çok farklı sektör ve alan içerisinde kullanılmakta olan flamanlı ampuller; pek çok farklı ortamı aydınlatmak için kullanılan araçlar olarak tanımlanabilir.

Show Filters

30 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show Filters

30 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Flamanlı Ampul

Flamanlı ampuller, günümüzde pek çok farklı ortam içerisinde de sürekli olarak kullanılmaktadır. Teknolojini giderek gelişmesi ile ilerleyen süreç içerisinde; flamanlı ampullerin üretiminde güncel teknik bilgiler kullanılmaktadır. Flamanlı ampuller, ev ve işyerlerimizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Flamanlı ampuller, pek çok endüstri ve sanayi alanında da sık sık karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca; klasik ve Retro tarzda görünümleri sebebiyle restoran ve kafe tarzı alanlarda da sık sık karşımıza çıkmaktadırlar.

Flamanlı Ampul Nedir?

Flamanlı ampul, çeşitli çevre ve ortamların aydınlatılması için kullanılan araçlardandır. Günümüzde kullanımı çok sık düzeydedir. Flamanlı ampuller, genelde fazla ısınmazlar. Yüksek düzeyde aydınlık vermeleri ile bilinirler. Armatür olmadan kullanıldıkları zaman insan gözünü kamaştırmazlar. Flamanlı ampullerin ömürleri oldukça uzundur. Ayrıca Retro bir görünümü sahip oldukları için; kullanacağınız ortama da farklı bir hava katarlar. Özellikle Edison Tip Flaman Lamba diye de tabir edilen türleri, çeşitli toplu alanların vazgeçilmez detaylarındandır. İç yapısı görünen veya avize taşı gibi detaylı yapıda bulunan flaman ampuller, pek çok lüks mekanın vazgeçilmez unsurlarının başında gelmektedir. Flaman ampuller, birçok farklı model başlığı altında incelenmektedir.

Flamanlı Ampul Modelleri

Pek çok farklı model ve içerikte olabilen flaman ampullerin, kullanılacak ortam ve çevreye göre çeşitleri bulunmaktadır. Rustik, Edison Tip, Vintage, Armut, Retro vs. gibi satım yapılan firma ve şirketler tarafından pek çok farklı isim verilen flamanlı ampuller, genel olarak şekil ve biçimine göre adlandırılmaktadır. Farklı renk ve parlaklıklarda olabilen flamanlı ampuller, tercih edilecek ortama göre farklı özellikler gösterebilmektedir. Oldukça ergonomik ve kullanışlı olan bu tip ampuller, pek çok ev ve işyerlerinde büyük sıklıkla kullanılmaktadır. Retro görünüme sahip olan bu ampuller, özellikle kafe ve restoran tarzı çeşitli mekanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğu ortama apayrı bir renk ve hava katan flaman ampuller, birçok firma ve işletme tarafından tercih edilmektedir. Flaman ampuller konusunda bir diğer konu da; fiyat meselesidir.

Flamanlı Ampul Fiyatları

Toptan satış işlemlerinde sizlere çok uygun fiyatlar sunmakta olan Elektrik Store işletmemiz, üst düzey kaliteyi en makul fiyat aralıklarında siz pek saygıdeğer ve kıymetli müşterilerine sunmak için üstün çaba göstermektedir. Oldukça uygun Flamanlı Ampul fiyatları ile alanında rakipsiz işletme konumunda bulunmakta olan Elektrik Store firmamız, onlarca çeşitte Flamanlı Ampul modelleri ile sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründeki diğer rakip firmalar için de güzel birörnek firma imajı teşkil eden Elektrik Store işletmemiz, uluslararası yüksek kalite standartlarından kesinlikle ödün vermeden tüm hizmetlerine devam etmektedir. Flaman ampul modellerini, Elektrik Store firmamız bünyesinde oldukça cazip ve makul fiyatlar çerçevesinde kolaylıkla edinebilirsiniz. Peki, bu bahsettiğimiz flaman ampul çeşitleri nelerdir ve nerelerden ulaşılabilir?

Flamanlı Ampul Çeşitleri

Onlarca farklı çeşitlerde flamanlı ampul ürünleri ile sektöründe lider ve öncü marka olan Elektrik Store firmamız, hızlı hizmet verme ilke ve gayesinden kesinlikle ödün vermeden tüm hizmetlerine devam etmektedir. Her zaman güvenilir hizmet düsturu ile çalışmalarına devam eden Elektrik Store markamız, sizlere en doğru hizmeti en düşük fiyatlara sunmak için büyük çaba sarf etmektedir. Ekonomik seviyelerde fiyatları ile oldukça büyük ilgi toplayan Elektrik Store firmamız, flamanlı ampul satışı alanındaki yüksek düzey kalite hizmetlerine en ucuz fiyatlar çerçevesinde devam etmektedir.