Tasarruflu Ampüller

Tasarruflu ampüller günümüz şartlarında en çok tercih edilen ve kullanım imkânı bulan ampül çeşitlerinin başında gelmektedir. Üretim olarak normal ve soket duylu olarak üretilmektedir.

Show Filters

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

TASARRUFLU AMPULLER

Aydınlatma sektöründe yaşanan gelişim ile birlikte çok kaliteli ve verimlilik değerli yüksek olan uygun fiyatlı çözümleri bizlere sunan modern ampül yapılarında birisidir. Geçmişten günümüze kadar gelinen süreçte ana hedef olarak en yüksek verimliliği elde etmek adına birçok çalışma yapılmış sonuç olarak da tasarruflu ampüller geliştirilmiştir. Bu geliştirilen ampüller daha sonrasın ihtiyaçlar doğrultusunda tekrardan şekillendirilmiş ve şuan ki gibi birçok çeşidi ile bizlerin hizmetini karşılamaktadır.

Köklü bir geçmişi bulunan tasarruflu ampüller yaşanılan her dönemde büyük bir rağbet görmüş ve kullanım talebi elde etmiştir. Halkımız tarafından çokça talep gören bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin hızlı gelişim seyri ile birlikte daha da geliştirilip değiştirileceği ön görülen bu ampül çeşidi kaliteli yapısı ile bizlere hizmet etmeye devam edecek. Sektördeki kullanım oranını sağlamış olduğu enerji verimliliği nedeni ile korumaya devam edecek olan bir ampül çeşidi olarak sizlerde tasarruflu ampüller kullanarak ihtiyacınız olan yerlerde gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

TASARRUFLU AMPULLER NEDİR?

Normal ve soket duylu olarak üretilen kompakt floresan ampüllerin fonksiyonları gibi işlev gören bir yapıya sahip olan ama daha az yer kaplayan bir ampül türüdür. Tasarruflu ampül yapısında bulunan civa buharı, elektrotlar arasındaki elektrik alanı tarafından mor ötesi ışınlarını göndermeleri ile uyarılırlar. Camın iç tarafında yer alan bir floresan madde bu ışığı görünür hale getirir ve bu sayede tasarruflu bir süreç ile ışık elde edilir. Farklı renkler oluşturan floresan maddeleri dayesinde de farklı ışık renkleri oluşturan ampüller elde edilir. Standart yöntem ile çalışan ampüllere nazaran %80 dolaylarında daha az enerji kullanımı ile sizlere gerekli olan ışıkları sağlarlar. Dayanıklılık bakımından ise ömürleri uzun olan bir tür olmaları yanında yaklaşık olarak 5000 saat civarında bir kullanım ömrünü bize sunarlar. Modern yapısı sayesinde gerilim ve ısı değişiminden etkilenmezler.

TASARRUFLU AMPUL FİYATLARI

Aydınlatma sektörünün en uygun fiyatlı olan ürünleri arasında yer alan nitelik bakımından değerli bir yapıya sahip olan tasarruflu ampül fiyatları müşterilerin ve kullanıcıların erişebileceği değerler ile satılmaktadır. Sağlamış olduğu enerji tasarrufu, kaliteli ürün yapısı ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan bu ampül türüne göre çok uygun fiyatlar eşliğinde sizlere bu hizmetleri aktarılmaktadır. Bizler tarafından sizlere sağlanan en ucuz tasarruflu ampüller sayesinde sizlerde ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar eşliğinde bizlerden temin edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz bu ampül temini ve satışı konusundaki süreçte toptan ampül satışları da gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde vermiş olduğumuz en uygun toptan tasarruflu ampül fiyatları ile bizlerden kaliteli, sağlam ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

TASARRUFLU AMPUL MODELLERİ

Tasarruflu ampüller genel yapı itibari ile kullanılacak alana göre farklı Watt değerlerine sahip olarak üretilmektedir. Buna göre uygun olan Watt değerine sahip olan ampül seçilmeli ve kullanılmalıdır. Model olarak spiral ve kısa spiral boru şekline sahip olan modelleri bulunmakta olup, günlük hayatta çok sık bir şekilde kullanılan bir modeldir. Bunlardan sonra geçme soketli boru şeklinde olan modelleri de mevcuttur. Uygun olan Watt değerleri temin edilerek kullanılabilir. Son dönemlerde geliştirilen bir teknoloji ile de solar enerji tipi modeline sahip olan tasarruf değeri yüksek ampüller geliştirilmiştir. Tüm bu modellere sahip olan firmamızdan sizlerde gerekli olan modelleri satın alarak kullanabilirsiniz.